$63.81
$75.09
Compare Price
You save
$11.28
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Multiplex .
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 5031452
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Multiplex 5031452 Brkt Cvr Fm
Item:
#1271787
Technical details
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 5031452 |
| Manufacturer Part # | 5031452 |
| Height | 2.15" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 5.2" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Multiplex 5031452 Brkt Cvr Fm
$63.81
$75.09
You save
$11.28
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 5031452 Brkt Cvr Fm
