$11.69
$13.76
Compare Price
You save
$2.07
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Multiplex .
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 5031517
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Multiplex 5031517 Brkt Lt
Item:
#1274180
Technical details
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 5031517 |
| Manufacturer Part # | 5031517 |
| Height | 1" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 2.1" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Multiplex 5031517 Brkt Lt
$11.69
$13.76
You save
$2.07
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 5031517 Brkt Lt