$35.99
$42.36
Compare Price
You save
$6.37
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Multiplex .
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 516-06
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Multiplex 516-06 Lever Sanitary Ss (ssl)
Item:
#1276589
Technical details
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 516-06 |
| Manufacturer Part # | 516-06 |
| Height | 0.8" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Multiplex 516-06 Lever Sanitary Ss (ssl)
$35.99
$42.36
You save
$6.37
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 516-06 Lever Sanitary Ss (ssl)
