$8.42
$9.90
Compare Price
You save
$1.48
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Multiplex .
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 516-09
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Multiplex 516-09 Lever Sanitary Molded
Item:
#1273978
Technical details
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 516-09 |
| Manufacturer Part # | 516-09 |
| Height | 1.1" |
| Width | 2.05" |
| Depth | 6.9" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Multiplex 516-09 Lever Sanitary Molded
$8.42
$9.90
You save
$1.48
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 516-09 Lever Sanitary Molded
