$2.07
$2.41
Compare Price
You save
$0.34
(14%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Multiplex .
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 527
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Multiplex 527 Seal Shutoff
Item:
#1274604
Technical details
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 527 |
| Manufacturer Part # | 527 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 0.45" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Multiplex 527 Seal Shutoff
$2.07
$2.41
You save
$0.34
(14%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 527 Seal Shutoff