$1.22
$1.42
Compare Price
You save
$0.20
(14%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Multiplex .
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 528
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Multiplex 528 Seal Quad Vlv Stem
Item:
#1272049
Technical details
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 528 |
| Manufacturer Part # | 528 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 0.45" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Multiplex 528 Seal Quad Vlv Stem
$1.22
$1.42
You save
$0.20
(14%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 528 Seal Quad Vlv Stem
