$142.33
$167.51
Compare Price
You save
$25.18
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Multiplex .
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 55854-01
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Multiplex 55854-01 Cartridge Rplcmt Cfs8000 #name
Item:
#1271704
Technical details
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 55854-01 |
| Manufacturer Part # | 55854-01 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Multiplex 55854-01 Cartridge Rplcmt Cfs8000 #name
$142.33
$167.51
You save
$25.18
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 55854-01 Cartridge Rplcmt Cfs8000 #name