$36.63
$43.10
Compare Price
You save
$6.47
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Multiplex .
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 6603
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Multiplex 6603 Gauge Left Hand 0 To 300 0 Psi
Item:
#1270898
Technical details
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 6603 |
| Manufacturer Part # | 6603 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Multiplex 6603 Gauge Left Hand 0 To 300 0 Psi
$36.63
$43.10
You save
$6.47
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 6603 Gauge Left Hand 0 To 300 0 Psi