$58.60
$68.96
Compare Price
You save
$10.36
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Multiplex .
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 670014
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Multiplex 670014 Petcock 1/8 Mpt Brass
Item:
#1275945
Technical details
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 670014 |
| Manufacturer Part # | 670014 |
| Height | 0.45" |
| Width | 1.55" |
| Depth | 3.4" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Multiplex 670014 Petcock 1/8 Mpt Brass
$58.60
$68.96
You save
$10.36
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 670014 Petcock 1/8 Mpt Brass
