$74.45
$87.61
Compare Price
You save
$13.16
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Multiplex .
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 670024
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Multiplex 670024 Vlv Shut Off 1/4 Mf X 1/ 4 Swvl
Item:
#1274036
Technical details
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 670024 |
| Manufacturer Part # | 670024 |
| Height | 0.85" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 6.75" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Multiplex 670024 Vlv Shut Off 1/4 Mf X 1/ 4 Swvl
$74.45
$87.61
You save
$13.16
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 670024 Vlv Shut Off 1/4 Mf X 1/ 4 Swvl
