$83.64
$98.43
Compare Price
You save
$14.79
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Multiplex .
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 700721
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Multiplex 700721 Union 1/2fpt Brass
Item:
#1275993
Technical details
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 700721 |
| Manufacturer Part # | 700721 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Multiplex 700721 Union 1/2fpt Brass
$83.64
$98.43
You save
$14.79
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 700721 Union 1/2fpt Brass