$5.24
$6.16
Compare Price
You save
$0.92
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Multiplex .
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 7013
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Multiplex 7013 Elbow 1/4 Sw Nut X 1/4 B Arb Ss
Item:
#1275363
Technical details
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 7013 |
| Manufacturer Part # | 7013 |
| Height | 0.65" |
| Width | 5.65" |
| Depth | 9.6" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Multiplex 7013 Elbow 1/4 Sw Nut X 1/4 B Arb Ss
$5.24
$6.16
You save
$0.92
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 7013 Elbow 1/4 Sw Nut X 1/4 B Arb Ss
