$18.49
$21.76
Compare Price
You save
$3.27
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Multiplex .
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 7166
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Multiplex 7166 Fitting 3/8 Mpt X 3/8 Ho Se 90
Item:
#1272937
Technical details
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 7166 |
| Manufacturer Part # | 7166 |
| Height | 0.8" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 2.95" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Multiplex 7166 Fitting 3/8 Mpt X 3/8 Ho Se 90
$18.49
$21.76
You save
$3.27
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 7166 Fitting 3/8 Mpt X 3/8 Ho Se 90