$18.34
$21.59
Compare Price
You save
$3.25
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Multiplex .
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 740-12
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Multiplex 740-12 Nipple Assy Inlet 5000 S Eries
Item:
#1272370
Technical details
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 740-12 |
| Manufacturer Part # | 740-12 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Multiplex 740-12 Nipple Assy Inlet 5000 S Eries
$18.34
$21.59
You save
$3.25
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 740-12 Nipple Assy Inlet 5000 S Eries