$296.67
$349.14
Compare Price
You save
$52.47
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Multiplex .
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 754335
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Multiplex 754335 Motor Agit 15w 220v 50/6 0
Item:
#1275792
Technical details
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 754335 |
| Manufacturer Part # | 754335 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Multiplex 754335 Motor Agit 15w 220v 50/6 0
$296.67
$349.14
You save
$52.47
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 754335 Motor Agit 15w 220v 50/6 0