Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Multiplex aftermarket .
- Engineered to match existing Multiplex units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Multiplex 8251743
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Multiplex 8251743 Compressor 0.50hp 230v 1ph 50h
Item:
#1271576
Technical details
| Fits with Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 8251743 |
| Manufacturer Part # | 8251743 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 8251743 Compressor 0.50hp 230v 1ph 50h