$0.54
$0.62
Compare Price
You save
$0.08
(13%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Multiplex .
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 850917
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Multiplex 850917 Scr 1/4 20 X 7/8 Hex Hd
Item:
#1272732
Technical details
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 850917 |
| Manufacturer Part # | 850917 |
| Height | 0.4" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Multiplex 850917 Scr 1/4 20 X 7/8 Hex Hd
$0.54
$0.62
You save
$0.08
(13%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 850917 Scr 1/4 20 X 7/8 Hex Hd