$7.26
$8.55
Compare Price
You save
$1.29
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Multiplex .
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 854412
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Multiplex 854412 Nut Hex Cap 3/8 Flare
Item:
#1272733
Technical details
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 854412 |
| Manufacturer Part # | 854412 |
| Height | 0.65" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 0.65" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Multiplex 854412 Nut Hex Cap 3/8 Flare
$7.26
$8.55
You save
$1.29
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 854412 Nut Hex Cap 3/8 Flare
