$0.29
$0.33
Compare Price
You save
$0.04
(12%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Multiplex .
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 859503
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Multiplex 859503 Pin Roll 3/32 X 9/16 Ss
Item:
#1276327
Technical details
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 859503 |
| Manufacturer Part # | 859503 |
| Height | 0.01" |
| Width | 0.05" |
| Depth | 0.2" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Multiplex 859503 Pin Roll 3/32 X 9/16 Ss
$0.29
$0.33
You save
$0.04
(12%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 859503 Pin Roll 3/32 X 9/16 Ss