Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Multiplex .
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 85PS110C90
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Multiplex 85PS110C90 Start Capacitor For Aea4 440yxa
Item:
#1270901
Technical details
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 85PS110C90 |
| Manufacturer Part # | 85PS110C90 |
| Height | 1.4" |
| Width | 1.45" |
| Depth | 2.7" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Multiplex 85PS110C90 Start Capacitor For Aea4 440yxa
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 85PS110C90 Start Capacitor For Aea4 440yxa
