$0.12
$0.15
Compare Price
You save
$0.03
(20%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Multiplex .
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 900504
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Multiplex 900504 Scr 8 32 X 1/2 Fh Ph Ss F
Item:
#1277563
Technical details
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 900504 |
| Manufacturer Part # | 900504 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Multiplex 900504 Scr 8 32 X 1/2 Fh Ph Ss F
$0.12
$0.15
You save
$0.03
(20%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 900504 Scr 8 32 X 1/2 Fh Ph Ss F