$1.47
$1.73
Compare Price
You save
$0.26
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Multiplex .
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 905403
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Multiplex 905403 Clip Plas Wire And Cord
Item:
#1271565
Technical details
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 905403 |
| Manufacturer Part # | 905403 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Weight | 0.5 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Multiplex 905403 Clip Plas Wire And Cord
$1.47
$1.73
You save
$0.26
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 905403 Clip Plas Wire And Cord