Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Multiplex .
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 9321810
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Multiplex 9321810 Screw 10 24x7/8" Lg
Item:
#1507896
Technical details
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 9321810 |
| Manufacturer Part # | 9321810 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 0.85" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 9321810 Screw 10 24x7/8" Lg
