Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Multiplex .
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 9324159
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Multiplex 9324159 Mount Isolation
Item:
#1507903
Technical details
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 9324159 |
| Manufacturer Part # | 9324159 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 1.45" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 9324159 Mount Isolation
