$286.45
$337.10
Compare Price
You save
$50.65
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Multiplex .
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 9475101
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Multiplex 9475101 Kit Lvpo Starter Fltr Fo R Ice
Item:
#1274592
Technical details
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 9475101 |
| Manufacturer Part # | 9475101 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Multiplex 9475101 Kit Lvpo Starter Fltr Fo R Ice
$286.45
$337.10
You save
$50.65
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 9475101 Kit Lvpo Starter Fltr Fo R Ice