$22.14
$26.05
Compare Price
You save
$3.91
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Multiplex .
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 959-03
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Multiplex 959-03 Replacement Blade For 95 1 Sep
Item:
#1274067
Technical details
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 959-03 |
| Manufacturer Part # | 959-03 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Multiplex 959-03 Replacement Blade For 95 1 Sep
$22.14
$26.05
You save
$3.91
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 959-03 Replacement Blade For 95 1 Sep