$9.51/Foot
$11.20
Compare Price
You save
$1.69
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Multiplex .
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 974-10020-02
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Multiplex 974-10020-02 Tbg Bundle 12 Line Ultra 10) 1
Item:
#1272379
Technical details
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 974-10020-02 |
| Manufacturer Part # | 974-10020-02 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Multiplex 974-10020-02 Tbg Bundle 12 Line Ultra 10) 1
$9.51/Foot
$11.20
You save
$1.69
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 974-10020-02 Tbg Bundle 12 Line Ultra 10) 1