$52.27/Foot
$61.51
Compare Price
You save
$9.24
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Multiplex .
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 975FR-00100012-02
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Multiplex 975FR-00100012-02 Tbg Bndle Fire Ret 13 Li Ne Bra
Item:
#1277436
Technical details
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 975FR-00100012-02 |
| Manufacturer Part # | 975FR-00100012-02 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Multiplex 975FR-00100012-02 Tbg Bndle Fire Ret 13 Li Ne Bra
$52.27/Foot
$61.51
You save
$9.24
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 975FR-00100012-02 Tbg Bndle Fire Ret 13 Li Ne Bra