$87.42
$102.89
Compare Price
You save
$15.47
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Multiplex .
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 99-9424
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Multiplex 99-9424 Ratio Cup 4.75 1 5.25 1 Coke
Item:
#1274499
Technical details
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 99-9424 |
| Manufacturer Part # | 99-9424 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Multiplex 99-9424 Ratio Cup 4.75 1 5.25 1 Coke
$87.42
$102.89
You save
$15.47
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 99-9424 Ratio Cup 4.75 1 5.25 1 Coke