$579.47
$681.96
Compare Price
You save
$102.49
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Multiplex .
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex AEA4440AXA
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Multiplex AEA4440AXA Compressor 1/3 Hp R12 W/ Cap Te
Item:
#1275276
Technical details
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | AEA4440AXA |
| Manufacturer Part # | AEA4440AXA |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Multiplex AEA4440AXA Compressor 1/3 Hp R12 W/ Cap Te
$579.47
$681.96
You save
$102.49
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex AEA4440AXA Compressor 1/3 Hp R12 W/ Cap Te