Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Multiplex .
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex B6-45
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Multiplex B6-45 Sleeve 1/4 Compression B Rass
Item:
#1273562
Technical details
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | B6-45 |
| Manufacturer Part # | B6-45 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex B6-45 Sleeve 1/4 Compression B Rass