Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Multiplex .
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex GB111-B-B
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Multiplex GB111-B-B Oring Tank Blue Edpm Gb
Item:
#1277919
Technical details
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | GB111-B-B |
| Manufacturer Part # | GB111-B-B |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex GB111-B-B Oring Tank Blue Edpm Gb