$27.34
$32.17
Compare Price
You save
$4.83
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Multiplex .
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex HAND-2R
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Multiplex HAND-2R Handle Co2 2o# Red 2 5/8 W/sna
Item:
#1274991
Technical details
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | HAND-2R |
| Manufacturer Part # | HAND-2R |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Multiplex HAND-2R Handle Co2 2o# Red 2 5/8 W/sna
$27.34
$32.17
You save
$4.83
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex HAND-2R Handle Co2 2o# Red 2 5/8 W/sna