$3.32
$3.90
Compare Price
You save
$0.58
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Multiplex .
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex HC-4-9
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Multiplex HC-4-9 Hose Clamp 1/4 5/8 Ran Ge
Item:
#1274992
Technical details
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | HC-4-9 |
| Manufacturer Part # | HC-4-9 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Multiplex HC-4-9 Hose Clamp 1/4 5/8 Ran Ge
$3.32
$3.90
You save
$0.58
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex HC-4-9 Hose Clamp 1/4 5/8 Ran Ge