$0.32
$0.38
Compare Price
You save
$0.06
(16%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Multiplex .
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex PCO2-BLUE
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Multiplex PCO2-BLUE Washer Co2 Nylon Blue
Item:
#1278500
Technical details
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | PCO2-BLUE |
| Manufacturer Part # | PCO2-BLUE |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Multiplex PCO2-BLUE Washer Co2 Nylon Blue
$0.32
$0.38
You save
$0.06
(16%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex PCO2-BLUE Washer Co2 Nylon Blue