$1.36
$1.60
Compare Price
You save
$0.24
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Multiplex .
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex PH10-74-COLA
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Multiplex PH10-74-COLA Button Cap Cola White W/ Black
Item:
#1273568
Technical details
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | PH10-74-COLA |
| Manufacturer Part # | PH10-74-COLA |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Multiplex PH10-74-COLA Button Cap Cola White W/ Black
$1.36
$1.60
You save
$0.24
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex PH10-74-COLA Button Cap Cola White W/ Black