$449.32
$528.78
Compare Price
You save
$79.46
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Multiplex .
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex PH213653
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Multiplex PH213653 Motor Agit 120/60 25w
Item:
#1275970
Technical details
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | PH213653 |
| Manufacturer Part # | PH213653 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Multiplex PH213653 Motor Agit 120/60 25w
$449.32
$528.78
You save
$79.46
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex PH213653 Motor Agit 120/60 25w