Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Multiplex .
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex PPSV011223W
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Multiplex PPSV011223W Shut Off Vlv 3/8 Odx3/8 Nptf J
Item:
#1277531
Technical details
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | PPSV011223W |
| Manufacturer Part # | PPSV011223W |
| Height | 2.9" |
| Width | 14.2" |
| Depth | 14.3" |
| Weight | 1.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Multiplex PPSV011223W Shut Off Vlv 3/8 Odx3/8 Nptf J
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex PPSV011223W Shut Off Vlv 3/8 Odx3/8 Nptf J