$5.94
$6.98
Compare Price
You save
$1.04
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Multiplex .
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex PVA3723F
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Multiplex PVA3723F Plug Valve Assembly For P Seri
Item:
#1277533
Technical details
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | PVA3723F |
| Manufacturer Part # | PVA3723F |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Multiplex PVA3723F Plug Valve Assembly For P Seri
$5.94
$6.98
You save
$1.04
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex PVA3723F Plug Valve Assembly For P Seri