$15.31
$18.02
Compare Price
You save
$2.71
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Multiplex .
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex S27-46
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Multiplex S27-46 Adapter 1/4 Barb X 3/8 M Pt Ss
Item:
#1276001
Technical details
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | S27-46 |
| Manufacturer Part # | S27-46 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Multiplex S27-46 Adapter 1/4 Barb X 3/8 M Pt Ss
$15.31
$18.02
You save
$2.71
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex S27-46 Adapter 1/4 Barb X 3/8 M Pt Ss