$480.01
$564.91
Compare Price
You save
$84.90
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Multiplex .
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex SA015993
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Multiplex SA015993 Kit Mpx 44 Mpx 44gax Har D Plum
Item:
#1276279
Technical details
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | SA015993 |
| Manufacturer Part # | SA015993 |
| Height | 4.15" |
| Width | 11.85" |
| Depth | 19.8" |
| Weight | 1.95 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Multiplex SA015993 Kit Mpx 44 Mpx 44gax Har D Plum
$480.01
$564.91
You save
$84.90
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex SA015993 Kit Mpx 44 Mpx 44gax Har D Plum