$141.68
$166.73
Compare Price
You save
$25.05
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Multiplex .
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex SF210-TO-FLR
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Multiplex SF210-TO-FLR Inline Water Filter 2.5 Gpm Sh
Item:
#1274966
Technical details
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | SF210-TO-FLR |
| Manufacturer Part # | SF210-TO-FLR |
| Height | 3.25" |
| Width | 5.15" |
| Depth | 15.65" |
| Weight | 1.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Multiplex SF210-TO-FLR Inline Water Filter 2.5 Gpm Sh
$141.68
$166.73
You save
$25.05
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex SF210-TO-FLR Inline Water Filter 2.5 Gpm Sh
