Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Multiplex .
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex T8861-6
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Multiplex T8861-6 Reg Co2 Prmry 2 Press 2 Prdct
Item:
#1273678
Technical details
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | T8861-6 |
| Manufacturer Part # | T8861-6 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex T8861-6 Reg Co2 Prmry 2 Press 2 Prdct