Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Multiplex .
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex VMP00106
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Multiplex VMP00106 Pbs Ice Shelf Vitamix 1601
Item:
#1507909
Technical details
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | VMP00106 |
| Manufacturer Part # | VMP00106 |
| Height | 7" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex VMP00106 Pbs Ice Shelf Vitamix 1601
