Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Multiplex .
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex WBL-33-084-FRU
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Multiplex WBL-33-084-FRU Blender Shaft Rinse Nozzle
Item:
#1508019
Technical details
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | WBL-33-084-FRU |
| Manufacturer Part # | WBL-33-084-FRU |
| Height | 1.6" |
| Width | 2.6" |
| Depth | 4.35" |
| Weight | 2.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Multiplex WBL-33-084-FRU Blender Shaft Rinse Nozzle
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex WBL-33-084-FRU Blender Shaft Rinse Nozzle