Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Multiplex .
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex WBL-94-063
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Multiplex WBL-94-063 Cleaning Cup 20 Oz Clear
Item:
#1507933
Technical details
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | WBL-94-063 |
| Manufacturer Part # | WBL-94-063 |
| Height | 3.5" |
| Width | 3.55" |
| Depth | 5.65" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex WBL-94-063 Cleaning Cup 20 Oz Clear