Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Multiplex .
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex WBL-96-087
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Multiplex WBL-96-087 Plug With Shut Off 1/4 Coupli
Item:
#1508025
Technical details
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | WBL-96-087 |
| Manufacturer Part # | WBL-96-087 |
| Height | 0.65" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 1.8" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Multiplex WBL-96-087 Plug With Shut Off 1/4 Coupli
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex WBL-96-087 Plug With Shut Off 1/4 Coupli