Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Multiplex .
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex WBL-97-098
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Multiplex WBL-97-098 Air Filter
Item:
#1508029
Technical details
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | WBL-97-098 |
| Manufacturer Part # | WBL-97-098 |
| Height | 1" |
| Width | 15" |
| Depth | 32" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex WBL-97-098 Air Filter