Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Mundial 4686M Hamburger Turner 4" X 3" Beveled Edge
Item:
#348398
Technical details
| Manufacturer | Mundial |
|---|---|
| Model Number | 4686M |
| Manufacturer Part # | 4686M |
| Blade Width | 3" |
| Blade Length | 4" Blade |
| Handle Material | Wood |
| Weight | 1.17 lbs |
| UPC | 049774046869 |
About this item
Product Details
Product Details
Mundial, 4686M, Hamburger Turner, 4" x 3", beveled edge, heavy duty stainless steel blade, wood handle (pouch)
