$1.66
$2.30
Compare Price
You save
$0.64
(28%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Technical details
| Manufacturer | Nemco |
|---|---|
| Model Number | 45026 |
| Manufacturer Part # | 45026 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.6" |
| Depth | 0.3" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Nemco 45026 Pin Clip
$1.66
$2.30
You save
$0.64
(28%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Nemco 45026 Pin Clip Length 3/4" Length 19mm Material Steel, Weight .002lb Width 1/2" Width 13mm
